Urban Kanga tootjapoolne info

Täpsem teave (tõlge tootja kodulehelt):

  • See on grupp 1, näoga sõidusuunas auto turvaiste lastele kaaluga 9-18 kg. Lapse pea ei tohi toote peatoest välja ulatuda ning täiskasvanu ei tohi pead toetada
  • See on “Universaalne” laste turvasüsteem autosse mis vastab eeskirjale nr 44, 04-seeria muudatustega. Sobib kasutamiseks enamikes, kuid mitte kõigis autodes.
  • Sobib kasutamiseks autos kus on 3.punkti turvavöö, heakskiidetud UN/ECE regulatsioon nr 16 või mõni muu sarnane standard.
  • Tõenäoliselt sobib see autosse mille tootja on auto kasutusjuhendis kinnitanud, et sinna sobib universaalne laste turvaiste sellele vanusegrupile. See turvatool on klassifitseeritud universaalseks ning saanud kinnituspitseri E (ringi sees) ja kinnituse number asub oranžil sildil (kleeps turvaistmel).
  • Palun järgige lapse turvavarustuse kasutamise juhiseid oma sõiduki kasutusjuhendis.
  • Enne kasutamist tutvu kasutusjuhendiga mis on tootega kaasas. Teie lapse maksimaalseks kaitseks on vajalik iste paigaldada vastavalt kasutusjuhendis toodule.

Mis on Urban Kanga?

Urban kanga kaasaskantav auto turvatool pakub suurepärast lahendust lapsevanematele kes kasutavad mitut autot, rendiautot, taksot või soovivad turvatooli lastega reisides kaasa võtta. Siiani oli vaja kaasa võtta suur ja raske turvatool, reisidel rentida see kohapeal (lootuses, et see reaalselt ka olemas ja kasutuskõlblik on) või loobuda üldse turvavarustuse kasutamisest.

Kaasaskantav turvatool võtab vähe ruumi ja on muguv kaasa võtta kuhu iganes sa lähed!

Urban Kanga kaasaskantav turvatool on mõeldud tänapäevasele modernsele linna-perele. Tänu erinevate autodega liiklemisele, sõidujagamisteenustele ja lastega reisimisele on lapsevanematel vajadus kaasaskantava turvatooli järele. See toode on näoga sõidusuunas Grupp 1 universaalne kaasaskantav turvatool autosse. Kui on korrektselt paigaldatud ja laps turvaliselt kinnitatud, pakub see turvatool kaitset õnnetuse korral.

Miks Urban Kanga?

Urban Kanga kaasaskantav turvatool annab sulle vabaduse minna kuhu ja millal iganes soovid, samas säilitades olulised ohutusnõuded autosõiduks sinu lapsele. Seda kutsume me “vabadusest inspireeritud”.  Ükskõik kas jagad kellegiga autot, sõidad taksoga, reisid välisriikidesse, jätad lapse vanavanemate juurde või kasvõi juhul kui oled tüdinenud sellest, et sinu auto tagaistet hõivab suur jar aske autoiste – Urban Kanga on parim lahendus!