Broneeri

Enne broneerimist palume lugeda renditingimusi!

Broneerimiseks vali allolevast kalendrist kättesaamise ja tagastamise kuupäev, täida ankeet ning päringu saatmiseks vajuta nupul “Send”.
Broneerimiskalendris on nähtav kuni 3 kuud, kui soovid pikemalt ette broneerida, siis kirjuta oma soovist: info@rendilapsele.ee.
NB! E-R, alates 4 päeva pärast – st, et ei saa valida alguskuupäevaks päeva, mis on lähemal kui 4 päeva ning nädalavahetuse päevi. See on nii selleks, et jõuaksin toote valmis panna ka juhul kui parasjagu Tallinnast ära olen.
Samas – kui on kiirelt vaja, siis helista! Kui vähegi võimalik (st olen kodus) siis ikka saab. Mõnikord on saanud asjad aetud isegi samal päeval :).

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
captcha

Toote/toodete üleandmine ja tagastamine toimub ise kohale tulles TALLINNAS:

Mustamäel – Kadaka puiestee 169b kortermaja või lähiümbrus, kokkuleppel tööpäevadel ka Järvevana tee alguses. Tegemist on pisikese ettevõtmise kodukontoriga ning seepärast on vajalik mingi ajavahemiku kokkuleppimine, et teaksin kohal olla. Sobivaim aeg üldjuhul E-N ca 17-21.00 ja R ennelõunal, kui ajad klapivad saab ka muudel aegadel kokku leppida.

Kui on soov saada toode postiga (DPD/Itella pakiautomaat või Cargo) – sel juhul kehtib lisatasu vastavalt 25 või 40 eurot, kostüümide puhul 15 eurot.


Kuidas teada kas soovitud perioodiks on vaba toode olemas?

Enamus tooteid on saadaval rohkem kui üks. Kui mingiks perioodiks ei ole ühtegi vaba, on toode märgitud allolevas kalendris. Oma broneerimissoovi võib siiski edastada kuna mõnikord keegi loobub oma broneeringust. Kalendrit uuendatakse jooksvalt.

Siin kalendris näeb BRONEERITUD tooteid: