Karbikene – sensoorseks ja loovaks mänguks

Kui soovid karbikest või plastiliine, palume täita tellimus ja Sinuga võetakse ühendust. Plastiliini valmistamine toimub vastavalt tellimustele, võib olla väike ooteaeg.
NB! Kui on kiirelt vaja ja pole aega oodata – küsi julgelt mis KOHE saadaval on 🙂


Mõeldud just neile kes tahavad olla kindlad, et plastiliin millega laps mängib (ja võib-olla isegi maitsta proovib), on lapsele ohutu!


Karbikene on suurepärane kingitus igale (lasteaia)lapsele!


Karbikesest endast lähemalt:

Karbikene on mõeldud loovaks ja sensoorseks tegevuseks. Idee on lihtne – see sisaldab käsitsivalmistatud plastiliini ning erinevaid vahendeid sõltuvalt temaatikast. Lisanud oleme veel natukene vahendeid meisterdamiseks või arendavate mängude tegemiseks. Karbikesi on võimalik komplekteerida erinevate teemadega. Esimene oli “Kevad”, nüüd on valmis “Küpsetamine”.

Käsitsivalmistatud plastiliin

Komplektis on 2 topsi plastiliini. Suures karbikeses on ühes topsis ca 350 g (pildil) ja väiksemas karbis ca 250 g.
Erinevad värvid vastavalt soovile või juhuslikult
(foto illustratiivse tähendusega).
Juhul kui laps seda maitseb on hea teada, et see plastiliin ei sisalda mingeid kemikaale. Kuna see on väga soolane siis tõenäoliselt ta rohkem seda suhu panna ei soovi.
Kui plastiliin muutub liiga kuivaks, lisa paar tilka taimset õli ning “mudi” plastiliin läbi. Kui vastupidi – muutub liiga kleepuvaks – lisa vähehaaval jahu kuni plastiliin on sobiva koostisega. Kergemad kuivamisjäljed (pildil) segunevad ilusti ära kui plastiliini mudida.

Plastiliini tuleks säilitada õhukindlalt ja jahedas. Enne ja pärast mängimist tuleks pesta käsi. Saab ka toatemperatuuril säilitada kuid sel juhul on väike oht hallituse tekkeks (see on toiduainetest ju tehtud ikkagi).

Oluline! Kuigi see plastiliin on valmistatud vaid toiduainetest, ei ole see mõeldud söömiseks.

Peaaegu 6-aastase Nele küpsetised